2019 Mercedes CLA' nın Yeni Videosu Yayınlandı, Fiyatı Ne Olur

CLA, yeni tasarımı ile yeniden karşımızda.

İkinci nesil CLA' nın tanıtımı için sadece 1 gün kaldı. Tanıtım öncesi yeni bir teaser yayınlayan Mercedes, böylece aracın son tanıtım videosunu da yayınlamış oldu. Ayrıca aracın tasarım müdürü Gorder Wagener, CLA ile çektirdiği bir fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaştı.

Mercedes, 2019 CLA' nın detaylarından bahsetmemeye devam ediyor.Ancak Tasarım olarak A Serisi sedana benzer çizgilere sahip olacağını biliyoruz.Selefine göre daha geniş bir araç olarak gelecek olan 2019 CLA, tahmin ettiğinizden daha ferah bir model olacak.

A Serisi sedanın gelmesi CLA' nın satışlarını düşürebilir.Ancak Mercedes' in CLA modelini rafa kaldırması gibi bir planının da olmadığı çok açık. Büyük ihtimalle spor bir araç isteyenler CLA'yı seçecek. Satışların etkilenip etkilenmeyeceğini 1-2 sene içinde daha net göreceğiz.

CES fuarında tanıtılacak olan yeni modelin fiyatı da metak konusu.Türkiye'de şuan 266 bin TL' den başlayan fiyatlar ile satışta bulunan modelin yeni kasası bize göre en az 280 bin TL olacaktır.0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Video Galeri Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.