2023 Lincoln Corsair Özellikleri Yakında Açıklanacak-

Lincoln, makyajlı 2023 Corsair'in yeni bir teaser görüntüsünü yayınladı.

Amerikan marka, yeni suvlar geliştirirken, mevcut modellerini de güncellemeye devam ediyor. Bugün yayınlanan görsele baktığımızda, Lincoln, mevcut Corsair'de farların hemen altında bulunan ikincil LED'leri çıkararak daha temiz ve  daha modern bir görünüm elde ettiğini görüyoruz. Lincoln, SUV'nin ön ızgarasında da bazı değişiklikler yaptı.

Şimdilik 2023 Lincoln Corsair hakkında başka bir ayrıntı bilinmiyor. Ancak lüks otomobil üreticisi, arka kısmı da yeni stop lambaları ve yeni bir tamponla güncelleyecek.

Güncellenen SUV'nin motor seçenekleri de henüz bilinmiyor. Ancak 2022 modeliyle aynı seçeneklerin müşterilere sunulmasını bekliyoruz. Bu seçenekler 2.0 litrelik turboşarjlı dört silindirli, turboşarjlı 2.3 litrelik ve 2.5 litrelik plug-in hibrittir. Mevcut Corsair PHEV, markanın dört tekerlekten çekiş sistemini de destekleyen  PowerSplit elektrikli CVT teknolojisine de  sahip.

Buick'in ayrıca Corsair'in tamamen elektrikli bir versiyonunu geliştirdiği düşünülüyor. Bu araç, özel bir EV platformuna binecek ve 2026'dan itibaren Ford'un Kanada'daki Oakville Assembly sahasında üretilecek.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ