2023 Maserati Grecale Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı-

Üç farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak.

Maserati, yeni modeli 2023 Maserati Grecale'nin örtüsünü kaldırdı. Levante modelinin altında konumlandırılan yeni model, farklı motor seçenekleri ile geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Benzinli ve hibrit motor seçenekleri gelen model, 4846 mm uzunluğa, 1670 mm yüksekliğie ve 2163 mm genişliğe sahip. Aracın aks mesafesi ise 2901 mm.

Yeni model, BMW X3 ve Jaguar F-Pace gibi modeller ile rekabet edecek. 2023 Maserati Grecale'nin kaputunun altında 2.0 litrelik ünite ve bu ünite ile kombine edilen 48V mild-hybrid ünite bulunuyor. Bu ünite 300 hp gç ve 450 Nm tork üretiyor. 0-100 km/s hızlanmasını ise 5.6 saniyede tamamlıyor. 

Yeni Grecale'nin kabininde ise ilk olarak 12.3 inçlik multimedya ekranı bizleri karşılıyor. Ayıca klima kontrollerinin de yapılabildiği 8.8 inçlik kontrol paneli de bulunuyor. 

Tam elektrikli versiyonu ise 2023 yılında piyasaya çıkacak olan model, bu versiyonunda muhtemelen 105 kWhlik batarya kullanacak.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun



0 Yorum



Filtre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ