2023 Maserati Grecale Folgore Teknik Özellikleri Açıklandı-

Maserati'nin ilk elektrikli otomobili Maserati Grecale Folgore örtüsünü kaldırdı.

Lüks otomobilleri ile her zaman gündemde olan Maserati, 2030 yılına kadar tamamen elektrikli modellere sahip olup, 2030 yılından sonra ise sadece elektrikli otomobil satışı yapmak istiyor. Bu bağlamda yeni modellerini elektrikli olarak üreten marka, Maserati Grecale Folgore' yi de tanıttı.

Granturismo üzerinden hayata geçirilen Maserati Grecale Folgore projesi, hem performans hem de menzil konularında rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

105 kWh'lik batarya ile gelen Maserati Grecale Folgore, 550 hp güç ve 800 Nm tork üretiyor. 0-100 km/s hızlanmasını ise muhtemelen 3-4 saniyede tamamlıyor.

Trafeo modeli ise 3.0 litrelik altı silindirli ünite ile yollara çıkıyor. Bu ünite 538 hp güç ve 620 Nm tork üretiyor. Bu ünite 0-100 dkm/s hızlanmasını 3.8 saniyede tamamlıyor. Maksimum hızı ise 285 km/s.

Yeni modellerin Türkiye'ye özel sipariş üzerine gelmesini bekliyoruz.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ