2023 Skywell HT-i Ne Zaman Türkiye'de? Fiyatı Ne Kadar?-

Çin merkezli marka, ikinci modelini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Ulu Motor distribütörlüğünde Türkiye'de faliyet gösteren SKYWELL,  geçtiğimiz aylarda tam elektrikli ET 5 modelini piyasaya sürmüştü. Gördüğü talepten memnun olan marka, şimdi de hibrit bir otomobilini satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Skywell HT-i adı verilen yeni model, sahip olduğu motor ile 1267 km'ye kadar menzil mesafesi sunuyor. Eylül ayından itibaren satışa sunulacak olan model, bu menzil mesafesi ile rakiplerini geride bırakacak gibi duruyor.

Yeni modelin ölçüleri ise şu şekilde açıklandı; 2800 mm dingil mesafesi, 4698 mm boy ve 1908 mm yükseklik.

Kaputunun altındaki hibrit ünite 116 hp güç ve 135 Nm tork üretebiliyor. Elektrikli ünite 1.5 litrelik motor ile kombine ediliyor.

Elektrikli motor cephesinde ise 33 kWh'Lik batarya görev yapıyor. Bu batarya 130 kW gücünde ve 200 km'Ye kadar yolculuk imkanı tanıyor. Toplamda ise 1267 km'lik yolculuklar yapılabilyor.

SKYWELL Türkiye CEO’su Mahmut Ulubaş, “Yüzde 100 elektrikli modelimiz ET5, Türkiye’de çok yüksek bir ilgi gördü. Üstün teknolojik özellikleri, yüksek menzili ve fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken modelimiz şimdiden 350 adetin üzerinde satış gerçekleştirdi." şeklinde konuştu.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ