Ferrari'den Yeni SUV Gelebilir 2020-12-30-

Purosangue modelinin yanına yeni modeller eklenebilir.

İtalyan marka Ferrari, suv segmentine Purosangue modeli ile giriş yapmıştı.  Bu modeli için yol testlerine başlayan marka, yeni modelini 2022 başlarında piyasaya sürecek. Hatta Purosangue' nin iki farklı versiyon ile de geleceği belirtiliyor.

Yeni versiyonların şirket içindeki kod isimlerinin F244 ve F245 olduğu da gelen haberler arasında. Purosangue ile aynı platformu kullanacaklar ve hibrit ünite ile yollara çıkacaklar.

Yeni Purosangue, muhtemelen 4 elektrikli motor ile gelecek. Böylece 600 hp'den daha güçlü bir model ile tanışmış olacağız. Diğer iki model ile ise 2024 ve 2026 yıllarda tanışacağız.

Bir diğer söylenti ise 600 hp' lik versiyonun yanına bir de 4.0 litrelik V8 üniteli bir seçeneğin konulacağı yönünde. Bu seçenek ise 700 hp civarında performans gösterecek.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Ferrari Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ