Formula 1 Arabaları Next Level AVM'ye Geliyor

Next Level AVM, ziyaretçilerine Formula simülatörleriyle hızlı ve eğlenceli bir yarış deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.
22-01-2015 12:06 - 16242 Okundu

Dünyanın seçkin markalarına ev sahipliği yapan Next Level Alışveriş Merkezi, ses getiren etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. 24 Ocak - 22 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek Hızlı ve Eğlenceli (Next Level Formula Günleri) yarış arabası ve hız tutkunlarını bir araya getirecek. Formula simülatörleri ve pit stop etkinliği ile Next Level ziyaretçileri unutulmaz bir yarış deneyimi yaşayacak.

Bireysel katılım için 24 Ocak - 20 Şubat tarihleri arasında Next Level mağazalarından 20 TL’lik alışveriş yapan tüm Next Card sahibi ziyaretçiler, haftanın yedi günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında etkinliğe katılabilecek. 5 Kişiden oluşacak takımı ile katılım sağlayan ziyaretçiler de hafta içi 19.00 ve 22.00 saatleri arasında yarışma fırsatı yakalarken hafta sonu saat sınırlaması olmayacak. Hız tutkunlarını bir araya getirecek olan etkinliğin yaş sınırı bireysel katılımlarda 8 yaş üstü iken takım yarışlarında 12 yaş üstü şeklinde olacaktır.

Next Level Formula Günleri’nde yarışı en kısa sürede ve en hızlı tamamlayanlar final için yarışmaya hak kazanırken, dereceye giren ilk üç kişiye dünyanın en popüler yarış otomobillerinden Caterham Supersport R aracı ile Intercity İstanbul Park’ta eşsiz bir co-pilot deneyimi yaşama imkanı sunacak. Ayrıca dereceye giren tüm katılımcıları sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

Büyük bir heyecanla beklenen Next Level Formula Günleri 21-22 Şubat tarihlerinde yapılacak final ve büyük ödül töreni ile son bulacak. Eğer şehrin en hızlısı benim diyorsan, Next Level Formula Günleri seni bekliyor!