Harley-Davidson 23 Farklı Modeliyle Test Sürüşü Sunuyor 2016-04-04-

Harley-Davidson tırı Türkiye'ye geliyor.

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson,“Özgürlüğün Adresi Harley-Davidson” sloganıyla yola çıkan tır ile motosiklet tutkunlarına unutamayacakları bir deneyim sunacak. Harley-Davidson dev tırı,Harley-on-Tour Projesi’nin kapsamında 23 Nisan-16 Mayıs 2016 tarihleri arasında Türkiye’ye geliyor. 2016 serisinden yepyeni modelleri de dahil olmak üzere 23 farklı modeli taşıyan tır, 23-24 Nisan tarihlerinde İzmir, 30 Nisan ve 1 Mayıs tarihlerinde Antalya’da, 7-8 Mayıs tarihlerinde Ankara’da ve 14-15 Mayıs tarihlerinde İstanbul’daHarley-Davidson tutkunlarıyla buluşacak.

Harley-Davidson tırını ziyaret eden motosiketseverler, Harley-Davidson ruhunu deneyimleme, 2016 modelleri hakkında bilgi alma ve motosiklet ehliyeti ile heyecan dolu bir deneme sürüşü yapma fırsatını elde edecek.

Harley-on-Tour tırındaki yeni modelleri görmek ve deneme sürüşüne katılmak isteyenler, önceden rezervasyon yaptırarak rüya gibi bir etkinlikte yer alma şansı yakalayabilecek.

Harley-Davidson tutkunlarına test sürüşü olanağı ve en uygun Harley-Davidson’ı seçme fırsatı sunan etkinlikler, rezervasyon ve son model Harley Davidson modelleri hakkında detaylı bilgi almak için www.h-d.com sitesi ziyaret edilebilir.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

BENZER İÇERİKLER
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ