Lucid Gravity EV Los Angeles Otomobil Fuarında Görücüye Çıkacak-

Lucid, elektrikli crossover'ını 16 Kasım'da tanıtmayı planladığını duyurdu.

Önümüzdeki yılın sonlarına doğru üretime girmesi planlanan model, "doğanın gerçek gücü" ve "ultra yüksek performanslı lüks SUV" olarak lanse ediliyor.

Tüm detayları önümüzdeki ay öğreneceğiz, ancak Gravity piyasadaki en aerodinamik crossover olmayı vaat ediyor. Otomobil üreticisi ayrıca modelin ekstra geniş bir bagaja ve "zahmetsiz erişim ve geniş bir kargo alanı sunan kapaklı arka açıklığa" sahip olacağını söyledi.

Ayrıntılar sınırlı ancak modelin beş, altı ve yedi koltuk konfigürasyonu sunması planlanıyor. Ayrıca geniş bir cam tavan ve salon benzeri ikinci sıra koltuklar da bekleyebiliriz.

Performans özellikleri gizemini koruyor, ancak Lucid, Gravity'nin Air dışında "piyasadaki her şeyin ötesinde bir menzile" sahip olacağını söyledi. İkinci model 830 km'ye kadar EPA menziline sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Crossover'a geri dönersek, çift yönlü şarj, isteğe bağlı çekme özelliği ve "uyumlu, spor ayarlı havalı süspansiyona" sahip olacak. Otomobil üreticisi ayrıca Gravity'nin "... Air'i yaratırken öğrendiğimiz her şeyi somutlaştırdığını ve bir SUV'un neler sunabileceğini yeniden hayal etmek için bu vizyonu geliştirdiğini" belirtti.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ