ŠKODA AĞUSTOS FIRSATLARI

Çeşitli Markalarına fırsat indirimleri sağlayan Skoda, Alıcıların göznü açmayı planlıyor
03-09-2014 15:56 - 16038 Okundu

Škoda, Ağustos ayı boyunca Rapid Spaceback’e özel fiyat avantajıyla sahip olma imkanı sunarken, Superb, Yeni Yeti ve Rapid’te de takas kolaylığı sağlıyor. Çek üreticinin tüm modellerine ise 36 aya kadar uygun kredi seçenekleri ile sahip olmak mümkün.

Rapid Spaceback’e Özel Fiyat
Škoda markasının dinamik ve yenilikçi tasarım dilini ve üretim kalitesini en iyi yansıtan modelleri arasında yer alan, özellikle gençlerin ilgisini çeken kompakt hatchback modeli yeni Rapid Spaceback, Ağustos ayına özel olarak 2.500’lık indirimle 41.400 TL’den başlayan fiyat avantajıyla satılıyor.

Bu fırsatı yakalamak isteyenler, 5 farklı güçteki motor ve iki farklı donanım paketi seçeneğiyle Rapid Spaceback’e sahip olabiliyor. Sınıfının en uygun fiyat seçeneğiyle Ağustos ayı boyunca sahip olabileceğiniz Rapid Spaceback, uzun dingil mesafesi sayesinde yolcularına geniş iç hacim sunarken, zengin kişiselleştirme seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Suberb’te Süper Takas
Çek üretici Škoda’nın "Amiral Gemisi” konumunda olan ve yenilenen versiyonuyla satışlarını önemli derecede artırmayı başaran Superb, özel fırsatlarla sunuluyor. Kampanya ile Superb’in tüm motor seçenekleri, 2.000 TL’lik takas avantajına sahip olacak.

Yeti ve Rapid Sedan’da Avantajlar
Türkiye pazarına özel olarak 1,6 TDI dizel motor ve DSG otomatik şanzıman özelliğiyle üretilip satışa sunulan SUV segmentindeki önemli oyuncusu Yeni Yeti, Ağustos ayına özel 2.000 TL takas desteği ile satılıyor. Yeni Yeti, 1.6 litre TDI 105 HP dizel motoru ile manuel veya DSG otomatik şanzıman seçenekleri ile sürüşü konforunu düşük yakıt tüketimiyle beklentilerin ötesine çıkartıyor.

Škoda'nın yeni tasarım anlayışını sergilendiği ilk modeli olan Rapid Sedan’a ise Ağustos ayına özel 1.000 TL takas desteği ile sahip olmak mümkün. Rapid Sedan, Škoda’nın kompakt sedan segmentinde iddiasını ortaya koyan bir model olarak ön plana çıkarken, farklı tasarımı, teknolojisi, güvenlik seviyesi, donanım standardı ve sınıfındaki en geniş iç hacmi ile rakiplerinden ayrılıyor.

Tüm modellerde kredi imkanı
Yüce Auto Škoda’nın, Škoda Finans - VDF işbirliğiyle başlattığı kampanya çerçevesinde ise Škoda’nın tüm modellerinde 36 aya kadar yüzde 0.99 faizli kredi seçenekleri yer alıyor.

Sunduğu geniş ürün gamı ve dizel otomatik şanzıman seçenekleri ile herkesin beklentisini karşılyacak Škoda modelleri Ağustos ayında showroomlarda cazip fırsatlarla yer alıyor.