Stellantis, GM ve Ford, 2024 Detroit Otomobil Fuarı'na 6 Yeni Model Getiriyor-

Detroit Otomobil Fuarı'nda yeni modeller bizleri bekliyor olacak.

13 ve 14 Eylül tarihlerinde  otomotiv sektörünün yenileri ile tanışmaya hazır olun. Üç büyük otomotiv grubu olan  Stellantis, Ford ve General Motors, Detroit Otomobil Fuarı'nda toplam altı yeni modeli görücüye çıkaracak.

Genel olarak konuşursak, otomobil fuatları 2020 öncesi gibi değil artık. Pandeminin ardından fuarların iptal edilmesi ve yeni modellerin gecikmesi, ziyaretçi sayısının azalmasına neden oldu. Hatta bazı otomobil fuarıları hala yapılamıyor.

 Stellantis ve Ford yetkililerine göre, otomobil üreticileri bu Detroit Otomobil Fuarı'nı özel kılmak için büyük bir çalışma içerisindeler. Stellantis, müşterileri çekmek için test pistlerinin yanı sıra bir dizi Jeep ve Ram aracını geri getiriyor.

Yeni modeller, 13 ve 14 Eylül tarihlerinde sadece medya günlerinde tanıtılacak. Otomobil fuarı 16-24 Eylül tarihleri arasında ise halka açık olarak devam edecek.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ