2015 Lotus Evora 400 Örtüsünü İsviçre'de Kaldıracak-

Lotus,bugüne kadarki en hızlı otomobilini Cenevre'de tanıtıacak.

Lotus'un Cenevre'de tanıtacağı modeli Lotus Evora 400, yeni bir ön tampon ve büyütülmüş hava girişleri ile kendini gösterecek.Ayrıca ön tamponda led teknolojili far sistemi de kullanılmış.

Arka bölümde ise 3 parçadan oluşan bir kanat ile dikkat çeken Lotus Evora 400,20 inçlik alaşım jantlar ile gelecek.İç bölümde ise yeni bir gösterge tabolosu sürüce eşlik ediyor.Kırmızı ve siyah ile döşenen ön konsoli bir yarış arabası kokpiti gibi tasarlanmış.

Lotus Evora 400'ün kaputunun altında ise 3. 5 litrelik v6 motor bulunuyor.Bu üniteye ise 6 ileri otomatik veya manul şanzuman eşlik ediyor ve 400 beygir güce kadar çıkabiliyor.Ayrıca  410 Nm tork üretebiliyor.0-100 km/s hıza 4.1 saniyede ulaşmayı başarabilen Lotus Evora 400'ün maksimum hızı ise 300 km/s olarak belirlenmiş.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun



Foto Galeri.

0 Yorum



Filtre :

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Haberleri

Diğer Lotus Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ