2019 Land Rover Discovery Sport Özellikleri Açıklandı-

İngiliz marka Discovery Sport' u makyajladı.

Land Rover makyajladığı modeli  2019 Land Rover Discovery Sport' un örtüsünü kaldırdı. Selefine göre daha fazla teknoloji ile gelen model artık hibrit motor seçeneği ile de satın alınabilecek. Yaz mevsiminde satışa sunulacal olan modelin fiyatları henüz belli olmadı.

TASARIM DEĞİŞİKLİKLERİ

Yeni ön farlar,  farların altında led gündüz farları, ince hava girişleri aracın ön fasyasınu oluşturuyor. Arka bölümde de bazı değişimler yapılmış. Tamponun alt kısmındaki egzoz borularının değiştiği görülüyor. Tasarım mühendisleri araçta artık egzoz borusu kullanmama kararı almış.

TEKNİK DEĞİŞİMLER

Yeni motor teknolojisi ile gelen  2019 Land Rover Discovery Sport, 48V' lik hafif hibrit motor seçeneği ile satışa sunulacak.Toplamda 300 beygir güç üretebilen bu araç, benzinli motoru ile 249 beygir gücünde. Aracın teknik özellikleri ise henüz açıklanmadı.

KABİN ÖZELLİKLERİ

Kabinde de makyajlamalar devam ediyor. Luxtex döşemeler, katlanabilir koltuklar, 3. sıra koltuklarda bardaklıklar,  kablosuz şarj imkanı, USB  ve 12 voltluk portlar, 10 inçlik multimedya ekranı, direksiyon üzerinde dokunmatik butonlar daha fazlası kabin özellikleri arasında yer alıyor.Güvenlik özellikleri arasında adaptif hız sabitleyici, otonom acil durum freni, sürücü durumu monitörü, şerit takip asistanı bulunuyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olunFoto Galeri.

0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer 2019 Model Arabalar Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ