2019 Porsche Panamera GTS Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı

Şirket, Panemera ailesini GTS versiyonu ile büyütüyor.

Kaputunun altında 453 hp güç üreten 4.0 litrelik V8 üniteye sahip olan model 620 nm tork üretebiliyor. Selefinden 19 hp ve 100 nm daha güçlü olarak yollara çıkacak.Motor, 8 ileri PDK şanzıman ile kombine ediliyor ve 0-100 km/s hıza 4.1 saniyede ulaşabiliyor.Maksimum hızı ise 291 km/s olarak açıklandı.

Tabii ki, Panamera GTS standart olarak adapte edilmiş havalı süspansiyon ve 10 mm azaltılmış sürüş yüksekliği ile geldiği için yüksek bir performans gösteriyor.Diğer göze çarpan değişiklikler arasında Porsche Porsche Aktif Süspansiyon Yönetim sistemi ve önden 15,3 inç (390 mm) ve arkadan 14,3 inç (365 mm)  daha büyük disklere sahip daha sert fren sistemi bulunmaktadır. 

Kabinde Alcantara döşemeler, ısıtmalı spor direksiyon, Sport Chrono paketi dikkat çekiyor.Panamera GTS, tamamen yeni bir baş üstü ekranıyla da satışa sunulacak.Porsche, sistem hakkında fazla bir şey açıklamadı, ancak HUD'nin Panamera serisinde yeni olduğunu ve tam renkli bir ekrana sahip olduğunu belirtti.

Yeni model yurtdışında 128 bin dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. 2019’ un ikinci yarısında bayilerdeki yerin alacak.

İngiltere fiyatı ise 105 bin Sterlin olarak açıklandı.

Aracınızı 3 dakikada Şarj Edebileceksiniz için tıklayınız

Porsche Panamera Fiyat Ve Özellikleri 01-11-2014 için tıklayınız0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Porsche Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.