2022 Porsche 911 Hibrit Detayları Belli Oluyor

Merakla beklenen 2022 Porsche 911 Hibrit, iki farklı versiyon ile gelecek.

Porsche' nin yenilenen modeli 911 geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Ancak bu tanıtımda sadece Carrera S ve 4S versiyonları ile tanışmıştık. Önümüzdeki dönemde ise Turbo, Turob S ve Speedster gibi versiyonlar ile de tanışacağız.Bu versiyonların yanında en dikkat çekici olan ise hibrit motor seçeneğine sahip olan 2022 Porsche 911 Hibrit olacak.Tamamen elektrikli motora geçmeden önce içten yanmalı motor ile desteklenen hibrit versiyonu piyasaya sürmeye hazırlanan Alman marka, hem hafif hibrit hemde plug in hibrit versiyonlarını satışa sunacak.

Yeni 2022 Porsche 911 Hibrit, 918 Spyder modelinde kullanılan teknolojiye benzer bir teknoloji kullanacak.Marka bu teknolojiyi daha önce Panamera ve Cayenne gibi modellerinde de kullanmıştı.Ancak markanın bu üniteyi biraz daha küçültmesi gerekiyor.Çünkü diğer modellerdeki genişlik 2022 Porsche 911' de bulunmuyor.

Yeni modelin 800 nm torka kadar çıkabileceği belirtiliyor.

2022 yılından önce yollara çıkmasını beklemediğimiz 2022 Porsche 911 Hibrit, büyük ihtimalle 577 hp gücünde olacak. Elektrikli motor ile ise sadece 134 hp gücünde olacak. Maksimum tork miktarı ise 400 nm olacak.

Plug-in hibrit versiyon ise dışarıdan şarj edilebilecek. Böylece daha küçük bir elektrik motoru yeterli olabiliyor.Ayrıca yüksek performans ve emisyon düşüşü de bekleniyor.

Aracınızı 3 dakikada Şarj Edebileceksiniz için tıklayınız

Porsche Panamera Fiyat Ve Özellikleri 01-11-2014 için tıklayınız0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Porsche Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.