2023 Maserati Grecale Fiyatı, teknik özellikleri ve çıkış tarihi 19-01-2023-

Maserati Grecale Amerika'da ı 63.500 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Giriş seviyesi Grecale GT, 19 inç alaşım jantlara, yeni bir  krom ızgaraya ve parlak çift egzoz sistemine sahiptir.

Crossover, 10 yönlü elektrikli ön koltuklara, deri kaplı bir gösterge panosuna ve parlatılmış vurgular ile de dikkat çekiyor. Müşteriler ayrıca 12,3 inç dijital gösterge paneli, 12,3 inç bilgi-eğlence sistemi, 8,8 inç araç bilgi ekranı ve dijital saat ile premium crossover'ın zevkini çıkarabilirler.

 Diğer seçenekler arasında kablosuz akıllı telefon şarj cihazı, baş üstü ekranı ve uyarlanabilir süspansiyon ile sınırlı kaymalı diferansiyel içeren Yol Taşıma Paketi yer alıyor. Müşteriler ayrıca, Aktif Sürüş Asistanı, Dur & Kalk Özellikli Uyarlanabilir Hız Sabitleyici, Kavşak Çarpışma Asistanı, Trafik İşareti Tanıma ve Kör Nokta Monitörü içeren paketi de seçebilirler.

Güç, hafif hibrit teknolojisine sahip turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli bir motor tarafından sağlanır. Bu kurulum 296 hp (221 kW / 300 PS) ve 450 Nm tork üretiyor. Sekiz ileri otomatik şanzımana ve standart dört tekerlekten çekiş sistemine bağlı. Bu kurulum, crossover'ın 0'dan 96 km/sa hıza 5,3 saniyede çıkmasını ve 240 km/sa azami hıza ulaşmasını sağlıyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ