2024 Elektrikli Lotus Emeya Sedan Özellikleri-

Uzun süredir beklenen Lotus Emeya sedanın kamuflajlı son prototipi, aracın tanıtımından hemen önce test edilirken görüntülendi.

Yeni otomobil Lotus Eletre SUV'un izinden gidiyor ancak SUV'un sedan haline getirilmiş bir kopyası olmak yerine kendine özgü bir tarza sahip olacak.

Nurburgring yakınlarında çekilen bu özel prototip, siyah, gri ve beyaz kamuflajla gizlenmiş olsa da, otomobilin üretime hazır gövdesiyle donatılmış. Emeya'nın ön panosunun en ilgi çekici yönlerinden biri, her iki tarafta bulunan iki LED gündüz farları. Ana farlar daha sonra tampondaki küçük bir girintiye yatay olarak yerleştirilmiştir. Ayrıca nispeten büyük bir ızgara da dikkatinizi çekecektir. Bir elektrikli araç için oldukça büyük.

Yeni Lotus sedanın tavan çizgisi ve arka camı oldukça şık ve bize Audi A7 Sportback'i hatırlatıyor. Bir de iç mekan var. Bu prototip Lotus Eletre ile aynı dört kollu direksiyon simidine sahip.

Emeya'nın güç aktarma organlarının birçoğunu Eletre'den ödünç alması bekleniyor. Bunlar arasında aynı 112 kWh batarya ve sırasıyla 603 hp ve 905 hp güç üretebilen bir çift çift motor yer alabilir.

 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Lotus Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ