Aston Martin, Project 003’ü Geliştirmeye Başladı

Aston Martin, yeni modeli için kolları sıvadı.

Vlkyrie modeli ile adından oldukça  fazla söz ettiren Aston Martin, bu modeli ile  Mercedes-AMG Project One, McLaren P1, Ferrari LaFerrari ve Porsche 918 Spyder gibi modellere rakip olacak.Sadece zenginler tarafından satın alınan bu araçlar, daha üretilmeye başlanmadan satış kotalarını dolduruyor. Örneğin Mercedes’ in ürettiği Project One, 275 adet üretilecek.Ancak daha ortada araç olmadan hepsi satıldı.

Hiper otomobil segmentine yeni bir model daha eklemek isteyen Aston Martin, yeni modelinin Project 003 olarak adlandırılacağını açıkladı.Valkyrie modeli Project 001 olarak isimlendirilmişti.Bu nedenle yeni modelin adı da farklı olacaktır.

Aracın eskiz çizimini paylaşan Aston Martin, bazı bilgileri kamuoyu ile paylaştı.Yayınlanan bilgilere göre yeni araç, benzinli ve hibrit motorlar ile satışa sunulacak.Spor bir model olacağı için aktif aerodinamik parçalar ve aktif süspansiyon sistemi aracın donanımları arasında yer alacak.Böylece aracın yol tutuşu sıradan modellere göre daha iyi olacak.

Şehir hayatına uygun bir model olarak tasarlanan yeni araç, tüm dünyada satışa sunulacak.Bu nedenle geniş bir bagaj alanı ve sayı olarak fazla saklama alanlarını olmasını bekliyoruz.

500 adet üretileceği tahmin edilen aracın teslimatlarına 2021 yılı sonuna doğru başlanacak.0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Aston Martin Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.