Chery Omoda 5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu-

Chery, yeni modellerini satışa sunmaya devam ediyor.

Çinli merkezli Chery, yeni modeli Chery Omoda 5'i satışa sundu.  2022 yılında tanıtılan Chery Omoda 5, bu aydan itibaren showroomlardaki yerini alıyor. 3 farklı donanım paketi ile satışa sunulan Chery Omoda 5, 810 bin TL' den başlayan fiyatlar ile sizleri bekiyor. Chery Omoda 5' in en pahalı versiyonu ise 930 bin TL fiyat etiketine sahip.

4400 mm uzunluğunda olan Chery Omoda 5, 1830 mm genişliğinde ve 1580 mm yüksekliğinde. Aracın aks mesafesi ise 2630 mm olarak açıklandı.

1.6 TGDI motor ile 195 hp güç ve 290 Nm tork üreten Chery Omoda 5, 7 ileri otomatik şanzıman ile kombine ediliyor. Aracın 0-100 km/s hızlanması ise 8 saniyede tamamlanıyor. 

Omoda 5; yetişkin yolcu koruma kategorisinde yüzde 87, çocuk korumasında yüzde 87, yaya korumasında yüzde 68 ve yardımcı güvenlik sistemlerindeyse yüzde 88 oranında başarılı olarak, Euro Ncap testlerinden 5 yıldız almayı başardı.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ