Ferrari, Purosangue Siparişlerini İki Yıllığına Durdurdu-

Ferrari, Purosangue SUV için sipariş almayı durdurdu.

Ferrari'nin baş pazarlama ve ticari sorumlusu Enrico Galliera, "Sipariş almayı bıraktığımız bir sır değil. Müşterilerimize tek bir araba teslim etmeden böyle bir ilgi gördük. Ferrari'ye yakışacağını düşündük ve satışları bir süreliğine durdurma kararı aldık.  " dedi.

Ferrari,  talebin arzı geçmesini sağlamak ve üretimi toplam üretiminin yüzde 20'sinden fazla olmayacak şekilde sınırlamak istiyor. Ferrari'nin önümüzdeki yıllarda yılda 15.000 adede kadar araç üretmesi beklenirken, bu her yıl yaklaşık 2.200 ila 3.000 Purosangue üretileceği anlamına geliyor. Bu, onu 2021'de 5.021 adet satan ve markanın toplam 8.504 araç satışının çoğunluğunu oluşturan Lamborghini Urus'tan çok daha nadir hale getirecek.

Doğal emişli 6.5 litrelik bir V12 motora sahip olması, Purosangue'nin çekiciliğine   katkıda bulunuyor. Aslında, Galliera Eylül ayında SUV siparişlerinin  V12'ye sahip olacağı doğrulandığında "patladığını" belirtti..

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Ferrari Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ