Ferrari'den Elektrikli Model Geliyor-

Ancak 2025 yılına kadar beklememiz gerekiyor.

2020 yılını diğer markalara nazaran daha iyi bir karla kapatan Ferrari, gelecek 5 senede de bu karlılığını devam ettirecek gibi duruyor. Henüz elektirkli araç teknolojisine geçmeyen Ferrari, 2025 yılı ile bu teknolojideki araçlarını satmaya başlayacak.

Ferrari'ye göre, büyük otomotiv markalarının çoktan elektrikli otomobil üretmeye başlaması, maliyetleri hızlı bir şekilde düşürüyor. Ferrari de en doğru zamanda bu segmente giriş yapmak istiyor.

Batarya teknolojisinin henüz doğum aşamasında olması ve uzun şarj sürelerinin henüz istenilen seviyelere gelmemiş olması, markanın biraz yavaş davranmasına neden oluyor. 

Daha önce bilindiği gibi Stradale modeli hibrit motor teknoljisi ile gelmişti. Bu araçta 4.0 litrelik V8 ünite bulunuyordu. Toplamda 1024 hp gücündeydi ve 21 km'ye kadar 0 yakıt tüketimi gerçekleştiriyordu.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Ferrari Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ