Porsche 911 Hybrid İçin Biraz Daha Beklememiz Gerekiyor

Porsche 911 Hybrid en az 4 sene sonra yollara çıkacak.

Porsche, dünyanın en çok ziyaret edilen fuarlarından birisi olan Los Angeles Fuarı'nda yeni modellerini tanıttı.  Bu fuarda 911 Carrera S ve 4S modellerini tanıtan marka, bu modellerinin yanına 911 Turbo ve GT3 modellerini de ekleyecek. Ancak bu modeller için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Hibrit araçlara da geçmeyi planlayan Porsche, 911 modelinin Hybrid versiyonu için çalışmalara başladı.Auto Express'e röportaj veren 911 ürün müdürü August Achleitner, Porsche 911 Hybrid' ın en az 4 yıl içinde geleceğini açıkladı.Bu kasa seçeneği ile değil, 4 sene içinde makyajlanacak olan versiyonda hibrit motor seçeneği kullanacak olan Alman marka, en erken 2023 yılında bu modelini satışa sunacak.

Diğer haber kaynaklarına göre ise Alman mühendisler, şuan kullanılan batarya teknolojisinden ağırlık ve performans olarak memnun olmadıkları için bu model üzerinde biraz daha çalışmak istiyorlar. Bu nedenle yakın zamanda batarya teknolojisini iyileştirmiş Porsche hibrit modelleri ile tanışabiliriz.Ancak haberin konusu olan 911 Hybrid' in 4 sene sonra geleceğinin altını çizelim.

Aracınızı 3 dakikada Şarj Edebileceksiniz için tıklayınız

Porsche Panamera Fiyat Ve Özellikleri 01-11-2014 için tıklayınız0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Porsche Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.