TOGG'un Kış Testleri Başladı, Fiyatı Ne Kadar Olur?-

Zorlu kış koşullarında test edilen model, karlı yollarda performans gösteriyor.

Türkiye'nin yerli otombil projesi TOGG' da tüm çalışmalar son hız devam ediyor. Togg tarafından paylaşılan yeni bir videoda, suv versiyonun karlı yollar üzerindeki performansına şahit oluyoruz.

İlk yerli otomobil modeli olarak lanse edilen ve SUV formunda gelecek olan Togg, tamamen elektrikli olacak. 2022 sonunda üretime girmesi beklenen Togg, kış testlerini -40 derecede gerçekleştirior.Firmadan yapılan açıklamada şunlara yer verildi."Dünyanın önde gelen akredite test merkezlerinde, -40 dereceye varan zorlu parkur koşullarında, içimizi ısıtan başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyoruz.” 

Fiyatı konusunda henüz net bir açıklama bulunmuyor. Ancak tahminler rakipleri ile yanı seviyelerde fiyat listesine sahip olacağı yönünde.Fiyatların en azından 500 bin TL civarından başlamasını tahmin ediyoruz.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Video Galeri Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ