Yeni BMW X7 M60i ve Lamborghini Urus – Drag Yarışı-

İki süper model arasında kıyasıya bir çekişme yaşandı.

İki SUV modelini aynı piste getiren CarWow ekibi, bu ikiliyi bir drag yarışında test etti. Sonuç her ne kadar tahmin edilebilir olsa da bu iki modeli aynı pistte görmek heyecan verici oldu.

Urus, 641 hp ve 850 Nm tork üreten 4.0 litrelik çift turboşarjlı bir V8'e sahip. Sadece olağanüstü bir güce sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda geleneksel bir SUV'den çok bir süper arabaya benziyor.  Zaten Urus'un Lamborghini'nin toplam satışlarının yüzde 60'ından fazlasını oluşturması pek de şaşırtıcı değil.

 Urus öncelikle performansa odaklanırken, X7 M60i daha büyük, daha pratik ve üç oturma sırasına sahip. Ancak  performans olarak da oldukça tatmin edici bir model. Sahip olduğunu   4.0 litrelik bir V8 motor ile 523 hp ve 750 Nm tork üretebilir.

İkili arasındaki yarışı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Video Galeri Haberleri

Diğer Bmw Haberleri

Diğer Lamborghini Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ