Yeni ORA Funky Cat: fiyatlar ve özellikler-

ORA Funky Cat, beş yıllık bir garanti kapsamında satışa sunuluyor.

ORA Funky Cat, sıfır emisyonlu yeni aile hatchback aracı olarak yollara çıkıyor. Yeni model, Volkswagen ID 3, Renault Megane E-TECH Electric ve Nissan Leaf'e rakip olacak.

 Funky Cat First Edition'ın fiyatları İngiltere'de 31.995 £'den başlıyor. Alıcılar 48kWh pil ve 310 km menzile sahip oluyor.

Standart kit, LED farlar, Apple CarPlay, Android Auto, kablosuz telefon şarjı, adaptif hız sabitleyici ve 360 ​​derecelik kamera sistemi içeriyor. ORA Funky Cat'in içinde bir çift 10,25 inç ekran da bulunuyor.

Volkswagen ve Renault'daki rakiplerine göre daha yavaş olan Funky Cat'te hızlı şarj 80kW ile sınırlandırılmıştır. Sonuç olarak, 48kWh pili %15-80'den doldurmak yaklaşık 40 dakika sürecektir. Standart bir ev duvar kutusundan maksimum şarj hızı 6,6 kW'dır ve bu hızda aynı doldurma işlemi beş ila altı saat sürer.

Funky Cat'in pili, 169 hp ve 250 Nm tork üreten tek bir elektrik motora güç sağlıyor.

 
 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ