2024 Ferrari Roma Spider Özellikleri Açıklandı-

Ferrari, yeni cabrio modelini tanıttı.

Ferrari, yeni nesil araçlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Purosangue konseptinin çizgileri ile tasarlanan 2024 Ferrari Roma Spider da markanın en dikkat çekici modellerinden biri oldu. 

Coupe versiyona göre 84 kg daha ağır olan 2024 Ferrari Roma Spider, tente ağırlığına rağmen 0-100 km hızlanmasını 3.4 saniyede tamamlıyor. Bu da coupe ile aynı performansı gösterdiğini kanıtlıyor. 0-200 km/s hızlanması ise coupe göre biraz daha yavaş.  Maksimum 320 km/s hız yapabilen 2024 Ferrari Roma Spider , 8 ileri otomatik şanzımına sahip. 3.9 litrelik V8 ünite 620 hp güç ve 760 Nm tork üretebiliyor.

60 km/s hıza kadar tentesini açıp kapatabilen 2024 Ferrari Roma Spider , 13.5 saniyede bu işlemi tamamlıyor. Bagaj hacmi ise tenteden dolayı 255 litrenin altına düşüyor.

2024 Ferrari Roma Spider  fiyatı ile henüz açıklanmadı.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Ferrari Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ