2024 Nissan X-Trail Yeni Yüzüne Kavuşuyor-

Nissan, suv modelini tazeledi.

Nissan, X-Trail'in makyajlı versiyonunu tanıttı. Yeni model, hafifçe yeniden tasarlanmış bir dış görünüme ve yeni bilgi-eğlence sisteminde yerleşik Google ile teknolojik olarak güncellenmiş bir iç mekana sahip.

Karoserin geri kalanı eski modelden taşınmış olsa da Nissan renk paletini değiştirerek Everest Beyaz İnci, Derin Okyanus Mavisi İnci ve Baja Fırtınası tonlarını görünümünü tazelemek için ekledi. Ayrıca, amiral gemisi Platinum sınıfına parlak siyah vurgular (çamurluklar, yan etekler, alt tampon kaplamaları) ve yeni bir 19 inç jant seti eklendi.

Aracın içine geçildiğinde, bir Nissan ürünü için ilk olan yeni bilgi-eğlence sistemine Google Built-in özelliğinin eklendiği görülüyor. Bu sayede Google Maps, Google Assistant ve Google Play gibi uygulamalar, Android cihazınızı eşleştirmenize gerek kalmadan kişisel Google Hesabınızdaki tüm bilgilerle (adresler, kişiler vb.) birlikte aracın dokunmatik ekranına entegre edilebiliyor.

Google Built-in özelliği, daha büyük bir 12,3 inç bilgi-eğlence dokunmatik ekranı ve 12,3 inç dijital gösterge panelinin yanı sıra yüksek özellikli SL ve Platinum donanımlarında standart olarak sunuluyor. Bu donanımlar ayrıca kablosuz Android Auto / Apple CarPlay bağlantısı, kablosuz şarj pedi ve 4 USB-C bağlantı noktasından yararlanıyor. Giriş seviyesi S ve SV sınıfları ise kablolu Android Auto / Apple CarPlay uyumluluğuna sahip daha küçük 8 inçlik bir ekrana sahip.

Güvenlik kiti açısından, giriş seviyesi Rogue S standart olarak Nissan Safety Shield 360 ADAS paketi ile birlikte geliyor. Rogue SV daha sofistike ProPilot Assist'e sahipken, yüksek özellikli SL ve Platinum sınıfları bunu Navi-Link ile zenginleştiriyor.

Daha zengin teknoloji, Rogue Platinum'da bulunan daha koyu bir Chestun kahverengi deri de dahil olmak üzere yeni döşeme ve trim seçenekleriyle birleştirilmiştir.

2024 Nissan Rogue hala 201 hp (150 kW / 204 PS) ve 225 lb-ft (305 Nm) tork üreten aynı 1.5 litrelik VC-Turbo benzinli motorla sunuluyor. Turboşarjlı 4 silindirli ünite sadece Xtronic CVT şanzımanla eşleştiriliyor ve gücü donanıma bağlı olarak ön veya dört tekerleğe birden gönderiyor.  

 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun

2023 Nissan Ekim Kampanyası, Fiyat Listesi- 2023-10-05 için tıklayınız

2023 Nissan Juke Fiyat Listesi-Mayıs 2023-05-22 için tıklayınız

2023 Nissan Qashqai Fiyat Listesi 941 bin TL\' den Başlıyor için tıklayınız

2023 Nissan Qashqai Fiyat Listesinde İndirim Dikkat Çekiyor için tıklayınız

2023 Nissan X-Trail Özellikleri Açıklandı, Fiyat Listesi için tıklayınız

2023 Nissan Juke Fiyat Listesi-Ağustos 2022-08-15 için tıklayınız

2022 Nissan Qashqai Fiyat Listesi-Mayıs 2022-05-11 için tıklayınız

2022 Nissan Qashqai Fiyat Listesi-Mart 2022-03-09 için tıklayınız

2022 Nissan Qashqai Fiyat Listesi-Şubat 2022-02-03 için tıklayınız

2022 Nissan Micra Fiyat Listesi-Kasım 2021-11-19 için tıklayınız0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Nissan Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ