Giriş Seviyesi Lucid Air Pure RWD, 430 HP ve 660 Km Menzile Sahip-

Lucid tarafından müşterilerine gönderilen bir e-posta, giriş seviyesi Air Pure RWD için önemli özellikleri ortaya çıkardı.

Geçen yıl Lucid, yeni Air Pure modelinin RWD ve AWD versiyonlarında sunulacağını açıklamıştı. Ancak yalnızca AWD versiyonunun özelliklerini yayınlamıştı. Bu versiyonun  480 hp ve 660 km menzile sahip olduğu belirtilmişti.  Şimdi Lucid,  müşterilerle iletişime geçmeye ve onları Air Pure RWD'nin mevcut olduğu konusunda bilgilendirmeye başladı.

Air Pure'un arkadan çekişli versiyonu 430 hp ve 550 Nm tork üretiyor. Ayrıca tahmini 653 km EPA menziline sahip ve 4,4 saniyede 96 km/s hıza ulaştığı söyleniyor.

Lucid daha önce e-arabanın 900 voltluk mimarisinin Air Pure AWD'nin 15 dakikada 322 km'ye kadar menzil eklemesine izin verdiğini doğrulamıştı. Air Pure RWD'nin ne kadar hızlı şarj olabileceğini henüz bilmiyoruz ama yaklaşık olarak aynı sürede şarj olmasını bekliyoruz.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ