2024 Porsche Cayenne'nin Yeni İç Mekanı Tanıtıldı-

Porsche,yine göz alıcı bir kabin tasarlamış.

 Ortada, Android Auto ve Apple CarPlay'in yanı sıra Apple Music ve Spotify entegrasyonuna sahip 12,3 inçlik bir bilgi-eğlence sistemi bulunuyor. Sistem ayrıca, araç park halindeyken yolcuların Screenhits TV'den videolar izlemelerine olanak tanıyan yeni bir araç içi video işlevine de sahip.

En göze çarpan değişiklik, isteğe bağlı 10,9 inç yolcu ekranının eklenmesidir. Ekran, yolcunun önündeki gösterge panosuna entegre edilmiştir ve yolcunun bir tür yardımcı sürücü olabilmesi için navigasyon sistemini kullanmasına olanak tanır.

Direksiyon simidinin solunda yeni bir motor çalıştırma/durdurma düğmesi bulunurken, sağ tarafta minimalist bir vites kolu bulunur.

Direksiyon simidi, Normal, Off-Road, Sport ve Sport Plus ayarlarına kolay erişim sağlayan özel bir mod seçiciye sahip. Ayrıca güncellenen kapı panelleri ve daha şık bir kronometre de aracın diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun

Aracınızı 3 dakikada Şarj Edebileceksiniz için tıklayınız

Porsche Panamera Fiyat Ve Özellikleri 01-11-2014 için tıklayınız0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Porsche Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ